Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žeton (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žeton zdarma ke stažení

Žeton je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žeton zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žeton ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žeton ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 629 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: casino

Sdílejte obrázek, klipart Žeton s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Žeton je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz focení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Různokřídlice zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bible a kříž ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrace, Ostatní, ilustrační obrázek, Žeton, svg, obrázek, download, vektorový obrázek, klipart, Žeton, free, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, eshop, video, office, pozvánky, inkscape, avatar, památník, diář, plakát, kalendář, profil, články, plakáty, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Růžoví smajlíci ke stáhnutí, klipart Přípona CSS zdarma nebo ilustrace Kostýmy zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.