Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Granát, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granát zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Granát. Kreslená ilustrace Granát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Granát? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Granát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Granát se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžová květina ke stažení Podívejte se i na vektor Dalmatin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kleště štípačky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, svg, Granát, cliparts, klipart, vektorový obrázek, vektor, Granát, obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, web, textové dokumenty, office, škola, word, webové stránky, Adobe Illustrator , kalendář, prezentace, seminární práce, dokumenty, fotokniha, Pinterest, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Souboj dobra a zla ke stažení, obrázek Santa čepice ke stáhnutí nebo klipart Rudá ozdoba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.