Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Granát (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granát zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Granát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Granát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Deluge

Líbí se vám klipart Granát? Pak se podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Granát patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 7Z ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Napoleon Bonaparte ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Utahu ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, kliparty, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, download, Láska, Granát, cliparts, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, video, Pinterest, časopis, památník, fotokniha, avatar, plakát, dokument, diář, plakáty, blog, články, etikety, web, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vývrtka ke stažení, ilustrace Zelený pták ke stažení nebo klipart Oběšenec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.