Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Granát, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granát zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Granát. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Granát nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Granát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Granát je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tráva zdarma Podívejte se i na ilustrace Vysmátá blondýna ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mikulášská čepice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Granát, klipart, download, grafika, Láska, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, obrázek, Granát, ilustrace, cliparts, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, fotokniha, inkscape, památník, referáty, škola, Facebook, pozvánky, Twitter, web, PowerPoint, textové dokumenty, office, Instagram, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Gekon zdarma, vektor Zlaté číslo 3 ke stažení nebo obrázek Zákaz mluvení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.