Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Granát (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Granát zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Granát. Stahujte soubor Granát ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Granát? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Granát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Deluge

Zaujal vás náš klipart Granát? Potom se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Granát se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá oliva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Stromový dům zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, cliparts, download, Granát, ilustrace, ke stažení, svg, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, free, Láska

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, eshop, seminární práce, wordpress, Adobe Illustrator, referáty, koláž, kalendář, vizitky, web, plakát, oznámení, brožury, webové stránky, inkscape, dokument, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Strom v létě zdarma, vektorový obrázek Laserová tiskárna ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Argentina ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.