Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Granát, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granát zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Granát. Kreslená ilustrace Granát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Granát? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Granát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Granát je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vitamín B1 zdarma Podívejte se i na obrázek Helikónie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kytka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, download, grafika, Granát, Granát, ke stáhnutí, cliparts, svg, vektorový obrázek, obrázek, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, avatar, dokumenty, časopis, word, inkscape, referáty, památník, škola, plakáty, kalendář, plakát, webové stránky, prezentace, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Myanmar zdarma, klipart 2 Eurocenty ke stažení nebo ilustrace Mapa Utahu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.