Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Granát (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granát zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granát. Obrázek Granát je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Granát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 863 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Deluge

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Granát se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Granát patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená rtěnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík tulipán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šnek ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Granát, obrázek, free, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, vektor, Granát, grafika, Láska, download, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, profilovka, články, diář, etikety, dokument, památník, textové dokumenty, word, eshop, corelDraw, profil, plakáty, dokumenty, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kazoo ke stáhnutí, ilustrace HTML ikona zdarma nebo klipart Dvoueuro zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.