Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pirátská vlajka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirátská vlajka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pirátská vlajka. Pakliže si chcete obrázek Pirátská vlajka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirátská vlajka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pirátská vlajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirátská vlajka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pirátská vlajka je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rachejtle ke stažení Podívejte se i na obrázek Junkers Ju 87 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červený VW Brouk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pirátská vlajka, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, Pirátská vlajka, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, grafika, free, download, ke stažení, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, plakát, Instagram, fotokniha, profilovka, blog, textové dokumenty, PowerPoint, památník, dokumenty, časopis, pozvánky, Adobe Illustrator , kalendář, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Cesmína ke stažení, klipart Modrý motýl ke stáhnutí nebo ilustrace Farma zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.