Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Dalmatin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dalmatin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dalmatin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dalmatin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dalmatin se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené M ke stažení Podívejte se i na vektor HTML ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Audio přehrávač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stažení, free, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, download, Dalmatin, klipart, kliparty, vektorový obrázek, grafika, Zvířata, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator , prezentace, články, web, seminární práce, avatar, památník, office, openOffice, Pinterest, pozvánky, inkscape, kalendář, dokumenty, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lišky ke stažení, obrázek Věštkyně ke stáhnutí nebo klipart Klobása zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.