Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dalmatin. Kreslená ilustrace Dalmatin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dalmatin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dalmatin patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlíci sada zdarma Podívejte se i na klipart Krumpáč ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Tlamovec spící ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, grafika, free, Zvířata, download, ilustrační obrázek, obrázek, svg, klipart, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, referáty, památník, avatar, časopis, plakáty, Facebook, inkscape, Instagram, pozvánky, blog, openOffice, Adobe Illustrator , PowerPoint, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart TXT zdarma, ilustrace Tmavězelený stromeček ke stažení nebo vektor Malovaná vajíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.