Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Dalmatin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dalmatin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dalmatin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dalmatin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dalmatin patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Rwandy zdarma Podívejte se i na klipart Spící čtenářka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, klipart, ilustrační obrázek, Dalmatin, ilustrace, vektor, Zvířata, zdarma, free, cliparts, Dalmatin, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, fotokniha, pozvánky, kalendář, časopis, blog, profilovka, corelDraw, Pinterest, Facebook, články, office, Twitter, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smajlík ďábel zdarma, ilustrace Labuť ke stažení nebo vektor Lékař ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.