Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Dalmatin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dalmatin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dalmatin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dalmatin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dalmatin patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pařáty smrtky zdarma Podívejte se i na vektor Zelená kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zvoneček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, download, kliparty, vektor, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, svg, grafika, Dalmatin, cliparts, obrázek, Zvířata, free

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, fotokniha, inkscape, word, PowerPoint, dokumenty, články, dokument, plakáty, corelDraw, Twitter, office, blog, web, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Sushi z tuňáka zdarma, obrázek Štír ke stažení nebo klipart Dharmačakra ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.