Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Dalmatin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dalmatin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dalmatin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dalmatin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dalmatin je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kráječ na pizzu ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pixelový duch zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Upečený krocan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, Dalmatin, svg, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, Dalmatin, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, fotokniha, články, pozvánky, škola, kalendář, Adobe Illustrator , prezentace, textové dokumenty, web, profil, avatar, word, webové stránky, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Znamení blíženci ke stáhnutí, vektor Treska zdarma nebo obrázek Fazole ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.