Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lasagne (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lasagne zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lasagne. Kreslená ilustrace Lasagne je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lasagne ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x485
500x303
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Obrázek, klipart pojmenovaný Lasagne můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Lasagne patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapesní hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Keith Richards ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Narozeninové číslo 6 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Lasagne, Jídlo, cliparts, download, grafika, ilustrace, klipart, obrázek, svg, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, Lasagne

Doporučené použití klipartu: avatar, plakáty, office, škola, prezentace, profilovka, články, plakát, seminární práce, Twitter, webové stránky, textové dokumenty, etikety, památník, word, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart PET láhve zdarma, vektor Mapa Slovenska ke stáhnutí nebo obrázek Šnečí ulita ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.