Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lasagne, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lasagne zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lasagne. Stahujte klipart Lasagne v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lasagne ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x485
500x303
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lasagne je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Monarcha zdarma Podívejte se i na ilustrace Chlapec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mraveneček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, Lasagne, Jídlo, kliparty, free, ilustrační obrázek, cliparts, download, vektor, Lasagne, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, webové stránky, Twitter, web, památník, profil, fotokniha, plakát, časopis, Facebook, word, avatar, dokument, pozvánky, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Bezpečnostní kamera zdarma, vektor Indián ke stažení nebo obrázek Severní a Jižní Korea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.