Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lasagne, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lasagne zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lasagne. Stahujte klipart Lasagne v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Lasagne ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x485
500x303
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lasagne se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Kosova ke stažení Podívejte se i na klipart Gramofon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční kýč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Jídlo, ke stažení, klipart, ilustrace, grafika, download, cliparts, Lasagne, svg, vektor, Lasagne, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, word, textové dokumenty, seminární práce, webové stránky, dokumenty, památník, Facebook, PowerPoint, web, fotokniha, profilovka, referáty, časopis, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zrzka ke stažení, ilustrace Angrešt ke stáhnutí nebo vektor Sněhová vločka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.