Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Myslivec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Myslivec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Myslivec. Vektorový obrázek Myslivec je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myslivec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Myslivec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myslivec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1297x1600
1038x1280
648x800
405x500
130x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 027 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný Myslivec můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Myslivec patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Světluška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Štípátko na nehty zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektor, obrázek, Myslivec, download, ilustrace, Muži, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Myslivec

Doporučené použití klipartu: referáty, openOffice, webové stránky, fotokniha, profil, seminární práce, word, plakát, články, etikety, corelDraw, video, plakáty, avatar, časopis, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Video projektor zdarma, vektor Dálnice ke stáhnutí nebo obrázek Malé písmeno P ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.