Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Halloweenská kočka (Halloween) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Halloweenská kočka zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Halloweenská kočka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloweenská kočka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Halloweenská kočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloweenská kočka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 993 762 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Halloweenská kočka s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Halloweenská kočka se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté srdíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červ zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart DVD disk ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, vektor, ilustrace, zdarma, Halloween, Halloweenská kočka, grafika, free, ke stáhnutí, ke stažení, Halloweenská kočka, vektorový obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, textové dokumenty, prezentace, dokument, časopis, oznámení, kalendář, plakát, magazín, video, openOffice, blog, památník, Instagram, pozvánky, wordpress, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Hlasitost ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Venezuely ke stažení nebo vektorový obrázek Čekárna zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.