Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální znak T, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak T zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Digitální znak T. Klipart Digitální znak T je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Digitální znak T v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak T zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak T ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak T ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Digitální znak T je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Průhledný duch ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rozkrojená okurka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální znak T, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, kliparty, ilustrace, download, vektor, klipart, Symboly, zdarma, Digitální znak T, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, pozvánky, plakáty, škola, web, dokument, openOffice, word, profilovka, blog, Instagram, inkscape, Twitter, seminární práce, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zelené srdce ke stažení, vektor Margarita ke stáhnutí nebo obrázek Mp3 přehrávač zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.