Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čajový obřad, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čajový obřad zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čajový obřad. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajový obřad ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x643
1280x515
800x322
500x201
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 065 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čajový obřad se nachází v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Římský salát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelenina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Čajový obřad, Nápoje, ke stáhnutí, vektor, free, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, Adobe Illustrator , referáty, prezentace, pozvánky, office, profilovka, plakáty, fotokniha, profil, články, dokumenty, památník, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ametyst ke stáhnutí, ilustrace Tattoo zdarma nebo vektor Smajlík ďábel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.