Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čajový obřad (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový obřad zdarma ke stažení

Čajový obřad je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čajový obřad. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čajový obřad ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x643
1280x515
800x322
500x201
160x64

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 065 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte klipart nazvaný Čajový obřad s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Čajový obřad je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Steak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart William Shakespeare zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Saxofonista ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, kliparty, vektor, Čajový obřad, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download, ke stáhnutí, Čajový obřad, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, avatar, časopis, Adobe Illustrator, openOffice, wordpress, prezentace, Pinterest, corelDraw, profil, profilovka, inkscape, blog, word, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Mikuláš Koperník ke stáhnutí, vektorový klipart Biologické riziko zdarma nebo obrázek, klipart Broskve zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.