Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čajový obřad (Nápoje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový obřad zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Čajový obřad. Obrázek Čajový obřad je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajový obřad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x643
1280x515
800x322
500x201
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 065 279 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čajový obřad s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Čajový obřad se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Přímočará pila ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart John Dalton ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Stříbrná rtěnka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, obrázek, ilustrace, free, zdarma, Čajový obřad, Čajový obřad, ke stažení, svg, ke stáhnutí, download, vektor, vektorový obrázek, Nápoje

Doporučené použití klipartu: brožury, openOffice, dokument, oznámení, wordpress, diplomová práce, corelDraw, články, office, deníček, magazín, koláž, letáky, profil, vizitky, vstupenky, Zoner Callisto

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart PPT ke stažení, klipart Tuňák zdarma nebo vektorový obrázek Posuvné měřítko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.