Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajový obřad (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový obřad zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čajový obřad. Kreslená ilustrace Čajový obřad je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Čajový obřad? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajový obřad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x643
1280x515
800x322
500x201
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 065 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Čajový obřad můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Čajový obřad patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Airbus A380 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grammar Nazi ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Spolupráce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, svg, cliparts, Nápoje, ilustrace, obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Čajový obřad, grafika, Čajový obřad, download

Doporučené použití klipartu: video, textové dokumenty, word, fotokniha, PowerPoint, wordpress, profilovka, Instagram, plakáty, webové stránky, blog, diář, prezentace, web, avatar, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Napis LÁSKA ke stažení, obrázek Citrusy ke stažení nebo vektor Zamilovaný panda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky najdete také tam.