Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajový obřad (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový obřad zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čajový obřad. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čajový obřad. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čajový obřad? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čajový obřad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový obřad ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x643
1280x515
800x322
500x201
160x64

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 065 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Zaujal vás náš klipart Čajový obřad? Potom se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Čajový obřad patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Akustická kytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přejezd značka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oranžový netopýr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, free, Nápoje, ke stáhnutí, Čajový obřad, grafika, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, klipart, zdarma, Čajový obřad, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, památník, webové stránky, Twitter, avatar, profilovka, referáty, Adobe Illustrator, diář, textové dokumenty, corelDraw, články, eshop, Pinterest, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Digitální znak T zdarma, vektor Výdejník vody ke stáhnutí nebo obrázek Špatně ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.