Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý střelec, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý střelec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílý střelec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílý střelec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílý střelec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý střelec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílý střelec se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MIDI ke stažení Podívejte se i na klipart Ibis ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek XML zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, Bílý střelec, free, grafika, kliparty, zdarma, svg, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, seminární práce, blog, dokument, profilovka, Instagram, časopis, openOffice, profil, web, fotokniha, Twitter, dokumenty, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Office ke stažení, ilustrace Mlíčko ke stáhnutí nebo vektor Srdce s květinami zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.