Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Olivový olej (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olivový olej stahujte zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Olivový olej. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivový olej zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Olivový olej ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivový olej ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

956x1600
765x1280
478x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 802 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Líbí se vám klipart Olivový olej? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Olivový olej patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ženské oči ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znak váhy ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, free, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Olivový olej, grafika, download, obrázek, Olivový olej, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, bakalářská práce, plakát, inkscape, webové stránky, diplomová práce, Zoner Callisto, deníček, oznámení, časopis, prezentace, manuály, vizitky, avatar, office, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Bílé vejce ke stažení, klipart Sexy černoška ke stažení nebo obrázek Malé písmeno G ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.