Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Olivový olej (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olivový olej zdarma ke stažení

Olivový olej je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Olivový olej je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivový olej zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Olivový olej ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivový olej ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

956x1600
765x1280
478x800
299x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 802 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Olivový olej s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Olivový olej patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Benžo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Monstrance zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, download, vektorový obrázek, Jídlo, cliparts, obrázek, svg, kliparty, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Olivový olej, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, inkscape, corelDraw, seminární práce, profil, office, eshop, pozvánky, památník, Twitter, video, profilovka, dokument, webové stránky, fotokniha, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zákaz mluvení ke stáhnutí, vektor Mongolsko zdarma nebo obrázek Dětský vláček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.