Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mléko, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mléko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mléko. Pakliže si chcete obrázek Mléko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mléko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mléko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mléko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1302x1600
1041x1280
651x800
407x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 925 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mléko patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Emotikon zdarma Podívejte se i na vektor Včelky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Levhart ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, obrázek, grafika, klipart, Nápoje, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Mléko, Mléko, free, ilustrace, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, blog, word, openOffice, PowerPoint, plakáty, dokumenty, referáty, fotokniha, články, Facebook, Pinterest, profil, web, office

Mezi hezké kresby patří i vektor Růžové brýle zdarma, obrázek DVD mechanika ke stažení nebo klipart Santa Panda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!