Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Islám (Náboženství) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Islám zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Islám. Vektorová ilustrace Islám je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Islám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Islám ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Islám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 322 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: juan camilo herrera

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Islám s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Islám se nachází v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Papírový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kráječ na pizzu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Strom v zimě ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Islám, grafika, Islám, vektor, ke stažení, obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, Náboženství, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, prezentace, inkscape, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, etikety, blog, avatar, škola, profil, dokumenty, diář, PowerPoint, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Topinkovač ke stáhnutí, vektorový klipart Zákaz natáčení zdarma nebo obrázek, klipart Policajtka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.