Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Islám (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Islám zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Islám. Kreslená ilustrace Islám je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Islám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Islám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Islám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 322 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: juan camilo herrera

Líbí se vám klipart Islám? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Islám je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart EFIS panel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dračinka jižní ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Stavební materiál ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Islám, vektor, ke stažení, download, Náboženství, kliparty, svg, Islám, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, Adobe Illustrator, inkscape, profil, diář, video, plakáty, textové dokumenty, plakát, Twitter, etikety, dokumenty, office, Instagram, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Krteček ke stažení, obrázek Blesk ke stažení nebo vektor Kadibudka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.