Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno R, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno R zdarma ke stažení

Malé písmeno R je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Malé písmeno R. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Malé písmeno R lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno R ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Malé písmeno R je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Snowboardistka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stařec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Strašák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno R, ilustrační obrázek, download, ilustrace, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, klipart, Malé písmeno R, obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, svg, Symboly

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, časopis, plakáty, dokumenty, Instagram, inkscape, škola, profilovka, blog, textové dokumenty, dokument, profil, avatar, webové stránky, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pneumatika ke stáhnutí, klipart Eskalátor zdarma nebo ilustrace Barevná vejce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.