Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lollipop, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lollipop zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lollipop. Klipart Lollipop je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lollipop? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lollipop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 295 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: noonespillow

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lollipop je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lilek ke stažení Podívejte se i na obrázek Tukan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Číňanka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, klipart, ke stažení, zdarma, grafika, cliparts, vektor, Lollipop, vektorový obrázek, Jídlo, ilustrace, Lollipop, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, fotokniha, web, Twitter, Instagram, office, referáty, blog, prezentace, PowerPoint, corelDraw, plakát, profil, plakáty, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Žlutý zvýrazňovač ke stažení, klipart Brambory ke stáhnutí nebo ilustrace Charles Darwin zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde