Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lollipop (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lollipop zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lollipop. Stahujte klipart Lollipop v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lollipop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 295 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: noonespillow

Obrázek, klipart pojmenovaný Lollipop můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Lollipop patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kosa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový obřad ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Parašutista zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Lollipop, svg, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Lollipop, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, Jídlo, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, fotokniha, prezentace, Twitter, škola, referáty, plakát, dokument, kalendář, corelDraw, dokumenty, profilovka, eshop, wordpress, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Marakas zdarma, vektor Kudlanka ke stáhnutí nebo obrázek Mikro SD karta ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde