Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lollipop (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lollipop zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Lollipop. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lollipop. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lollipop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lollipop ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 295 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: noonespillow

Tento obrázek s názvem (Lollipop) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Lollipop je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Desetieurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tower Bridge ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Rumunska ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lollipop, obrázek, zdarma, grafika, vektor, svg, Jídlo, ke stažení, free, vektorový obrázek, Lollipop, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, Pinterest, fotokniha, prospekty, památník, škola, prezentace, webové stránky, video, inkscape, Facebook, eshop, profil, referáty, časopis, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Pevný disk ke stažení, obrázek Vlk ke stažení nebo vektor Červené B ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde