Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stromeček s dárky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Stromeček s dárky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stromeček s dárky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stromeček s dárky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stromeček s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

976x1600
781x1280
488x800
305x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 568 595 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Stromeček s dárky? Potom se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Stromeček s dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bochník chleba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Odlamovací nůž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, Stromeček s dárky, grafika, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Stromeček s dárky, svg, obrázek, cliparts, ilustrace, Vánoce, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, textové dokumenty, Instagram, diář, plakáty, inkscape, škola, eshop, PowerPoint, webové stránky, Pinterest, Twitter, časopis, referáty, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vánoční jmenovka zdarma, ilustrace Tramvaj piktogram ke stáhnutí nebo klipart Tmavězelený stromeček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.