Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stromeček s dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Stromeček s dárky. Klipart Stromeček s dárky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stromeček s dárky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Stromeček s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

976x1600
781x1280
488x800
305x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 568 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stromeček s dárky se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Phalaenopsis ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dýně zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Lektvar ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, obrázek, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, svg, ke stáhnutí, Vánoce, Stromeček s dárky, cliparts, Stromeček s dárky, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, avatar, PowerPoint, dokumenty, openOffice, corelDraw, profil, office, dokument, články, seminární práce, profilovka, plakáty, škola, Adobe Illustrator , webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Šašlik ke stáhnutí, ilustrace Ozdoba se stromky zdarma nebo vektor Černá stužka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.