Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stromeček s dárky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Stromeček s dárky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stromeček s dárky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stromeček s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromeček s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

976x1600
781x1280
488x800
305x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 568 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Obrázek, klipart pojmenovaný Stromeček s dárky můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Stromeček s dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otisk prstu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Brazílie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, Stromeček s dárky, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, svg, cliparts, grafika, Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, eshop, památník, plakát, word, Facebook, web, diář, seminární práce, wordpress, fotokniha, profil, office, pozvánky, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Palička zdarma, ilustrace Digitální znak V ke stáhnutí nebo klipart Vánoční svíčky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.