Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD disk, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CD disk zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - CD disk. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem CD disk. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: LGU_Jaws

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CD disk patří do sekce Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stojánek s pastelkami zdarma Podívejte se i na vektor Sýkorka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tučnák v tričku ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, ilustrační obrázek, download, vektor, CD disk, vektorový obrázek, svg, grafika, free, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, zdarma, CD disk, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, články, časopis, památník, pozvánky, inkscape, corelDraw, kalendář, profil, Adobe Illustrator , dokument, referáty, avatar, webové stránky, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Zelené jablko zdarma, obrázek Tapír ke stažení nebo klipart Hrozen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.