Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD disk, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CD disk zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - CD disk. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem CD disk. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: LGU_Jaws

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CD disk se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koala ke stažení Podívejte se i na vektor Jesličky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Edward Snowden zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, CD disk, ilustrace, obrázek, cliparts, klipart, kliparty, Hudba, grafika, ke stáhnutí, svg, free, zdarma, vektor, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, Instagram, kalendář, profilovka, openOffice, prezentace, fotokniha, word, dokumenty, Facebook, dokument, blog, referáty, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Rakev ke stažení, obrázek Pacient ke stáhnutí nebo klipart Čajová konvice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.