Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart CD disk (Hudba) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD disk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název CD disk. Kreslená ilustrace CD disk je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) CD disk? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart CD disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: LGU_Jaws

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart CD disk s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek CD disk se nachází v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pedometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Tibetu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, download, CD disk, CD disk, ke stáhnutí, free, cliparts, grafika, kliparty, vektorový obrázek, Hudba, vektor, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, office, plakáty, avatar, inkscape, dokument, časopis, corelDraw, fotokniha, dokumenty, referáty, word, Pinterest, eshop, kalendář, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Digitální znak 1 zdarma, obrázek Věštkyně ke stáhnutí nebo vektor Divočák ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.