Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart CD disk (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD disk zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem CD disk. Stahujte klipart CD disk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek CD disk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD disk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 827 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: LGU_Jaws

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli CD disk se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart CD disk patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Violista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ztlumeno zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Levhart ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, ilustrace, vektor, CD disk, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, CD disk, vektorový obrázek, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, pozvánky, Instagram, corelDraw, web, plakát, dokument, plakáty, webové stránky, prezentace, PowerPoint, Twitter, avatar, textové dokumenty, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Stalin ke stáhnutí, vektor Dálkový ovladač zdarma nebo obrázek Plačící smajlík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.