Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Irská harfa (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Irská harfa zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Irská harfa. Klipart Irská harfa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská harfa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Irská harfa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská harfa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1272x1600
1018x1280
636x800
397x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 206 925 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Irská harfa s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Irská harfa je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kakao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snubní prstýnky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kachní vejce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, Hudba, obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, download, svg, Irská harfa, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: deníček, eshop, fotokniha, letáky, škola, brožury, wordpress, tiskoviny, logo, dokumenty, kalendář, prospekty, profilovka, office, Adobe Illustrator, Instagram, diplomová práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Jednooký pirát ke stáhnutí, vektor Ředkev bílá zdarma nebo vektor Šapitó zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.