Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jarní květiny (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květiny zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Jarní květiny. Vektorová ilustrace Jarní květiny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jarní květiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jarní květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 665 440 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rg1024

Zaujal vás náš klipart Jarní květiny? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Jarní květiny patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Douglas DC-10 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, Květiny, ke stáhnutí, kliparty, klipart, zdarma, Jarní květiny, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Jarní květiny, download, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, Adobe Illustrator, word, Pinterest, inkscape, web, Instagram, etikety, office, webové stránky, diář, seminární práce, profilovka, časopis, dokument, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Eva u stromu poznání zdarma, vektor Zubatá ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Rakouska ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.