Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Horské kolo (Doprava) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zadarmo ke stažení

Horské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Horské kolo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Horské kolo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: alvolk

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Horské kolo s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Horské kolo je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelené srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Chorvatska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Valentýn ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, Horské kolo, obrázek, download, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, grafika, cliparts, vektor, Horské kolo, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: vstupenky, logo, profilovka, Adobe Illustrator, vizitky, tiskoviny, PowerPoint, fotokniha, kalendář, prospekty, časopis, dokumenty, Facebook, wordpress, pozvánky, Twitter, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Profesor ke stáhnutí, vektor Bělorusko ke stažení nebo obrázek, klipart Digitální znak K zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.