Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Horské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Horské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Horské kolo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Horské kolo? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Horské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: alvolk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Horské kolo je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Drejdl ke stažení Podívejte se i na obrázek Složka s obrázky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Motorka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Horské kolo, vektor, ke stažení, ilustrace, Doprava, klipart, svg, ke stáhnutí, grafika, free, Horské kolo, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, články, Instagram, plakáty, časopis, word, seminární práce, památník, profil, plakát, dokument, corelDraw, web, profilovka, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Smajlík ticho ke stažení, klipart Golfista ke stáhnutí nebo ilustrace Čínský drak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.