Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Horské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Horské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Horské kolo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Horské kolo? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Horské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: alvolk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Horské kolo se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CSS formát ke stažení Podívejte se i na vektor Severní a Jižní Korea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lesbický symbol zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, ilustrace, klipart, grafika, vektor, svg, obrázek, kliparty, Doprava, Horské kolo

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, profil, pozvánky, dokument, blog, památník, prezentace, časopis, seminární práce, Twitter, avatar, škola, profilovka, fotokniha, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Olejnička ke stažení, obrázek Padák ke stáhnutí nebo klipart Okarína Xun zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.