Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Horské kolo (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Horské kolo. Stahujte klipart Horské kolo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Horské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: alvolk

Sdílejte klipart nazvaný Horské kolo s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Horské kolo je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sešívačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grumman E-2 zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Motorkářská helma ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stažení, zdarma, cliparts, kliparty, grafika, Horské kolo, download, klipart, Doprava, Horské kolo, ilustrační obrázek, vektor, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diplomová práce, inkscape, etikety, office, Facebook, referáty, word, Twitter, video, seminární práce, avatar, bakalářská práce, dokument, logo, magazín, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Malé písmeno S ke stáhnutí, vektor Bělorusko ke stažení nebo vektor Digitální znak L zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.