Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Horské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Horské kolo. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Horské kolo nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Horské kolo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: alvolk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Horské kolo je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík anděl zdarma Podívejte se i na ilustrace Zlatá mašle ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ponorka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Horské kolo, klipart, free, Horské kolo, kliparty, Doprava, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, grafika, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, památník, pozvánky, Instagram, corelDraw, web, plakát, textové dokumenty, fotokniha, škola, avatar, kalendář, Twitter, word, blog, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pták zdarma, vektor Zlaté R ke stažení nebo obrázek Bromélie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.