Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Horské kolo (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Horské kolo. Obrázek Horské kolo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: alvolk

Sdílejte klipart nazvaný Horské kolo s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Horské kolo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černý střelec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tower Bridge zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Doprava, cliparts, free, kliparty, Horské kolo, vektor, obrázek, ke stažení, svg, grafika, Horské kolo, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, prezentace, Instagram, dokument, dokumenty, Twitter, webové stránky, památník, etikety, wordpress, inkscape, textové dokumenty, video, plakát, škola

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Barack Obama ke stáhnutí, vektor Amelia Earhart zdarma nebo obrázek Spínací špendlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.