Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Volejbalistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volejbalistka zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Volejbalistka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Volejbalistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volejbalistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Volejbalistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volejbalistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1108x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 565 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Volejbalistka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Volejbalistka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdravotní sestra ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Sněhuláček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, obrázek, download, ilustrace, Ženy, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, Volejbalistka, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, wordpress, brožury, plakát, plakáty, openOffice, Facebook, blog, manuály, prezentace, vizitky, eshop, magazín, Twitter, profilovka, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Trpajzlík ke stažení, obrázek Ryba zdarma nebo vektorový obrázek Fialová žirafa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.