Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Volejbalistka, Ženy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volejbalistka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Volejbalistka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Volejbalistka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volejbalistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Volejbalistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volejbalistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1108x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 565 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Volejbalistka je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jehně zdarma Podívejte se i na obrázek Roztomilý motýl ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sklad ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Volejbalistka, kliparty, Volejbalistka, ke stáhnutí, free, grafika, klipart, Ženy, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, plakát, seminární práce, Twitter, články, webové stránky, avatar, dokumenty, Instagram, referáty, fotokniha, Facebook, profil, textové dokumenty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Dýně frajer zdarma, klipart Thálí ke stažení nebo ilustrace Bongo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.