Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Katleja (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Katleja. Vektorový obrázek Katleja je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Katleja ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Katleja se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Katleja patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Edison ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý vlak zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Květiny, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, obrázek, zdarma, vektor, grafika, Katleja, klipart, svg, Katleja, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, wordpress, diář, plakáty, openOffice, památník, textové dokumenty, profil, webové stránky, fotokniha, word, seminární práce, eshop, Facebook, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Lidé ke stáhnutí, ilustrace Office zdarma nebo klipart Vánoční blahopřání zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.