Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Katleja, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Katleja. Vektorová ilustrace Katleja je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Katleja? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Katleja je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak W ke stažení Podívejte se i na ilustrace XLTX ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hnědá složka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, klipart, free, Katleja, ilustrační obrázek, Katleja, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrace, Květiny, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, referáty, corelDraw, fotokniha, seminární práce, dokumenty, avatar, plakát, pozvánky, Twitter, památník, kalendář, PowerPoint, časopis, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zmrzlina ke stažení, vektor Rádio ke stáhnutí nebo obrázek Červivé jablko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.