Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Katleja (Květiny) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja stahujte zadarmo

Katleja je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Katleja je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Katleja) můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Katleja je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Programátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švestky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kočárek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, svg, grafika, obrázek, Květiny, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, zdarma, Katleja, klipart, Katleja, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, brožury, deníček, webové stránky, Twitter, PowerPoint, fotokniha, video, letáky, dokumenty, magazín, plakát, diář, Instagram, oznámení, etikety, logo

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Opička ke stažení, obrázek, klipart Rostlina ke stáhnutí nebo ilustrace Barack Obama ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.