Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Katleja, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Katleja. Vektorová ilustrace Katleja je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Katleja? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Katleja se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Radiové vlny ke stažení Podívejte se i na klipart Žlutý stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Holub zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, cliparts, Katleja, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, grafika, kliparty, ke stáhnutí, free, svg, Katleja, Květiny, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, časopis, office, blog, prezentace, kalendář, Instagram, profil, web, památník, fotokniha, seminární práce, dokumenty, PowerPoint, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Naši ke stažení, ilustrace Baskytara ke stáhnutí nebo vektor Srí Lanka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.