Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Katleja, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Katleja. Obrázek Katleja je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Katleja ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Katleja je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Toustovač ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Holčička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dárek se stuhou ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Katleja, obrázek, ke stáhnutí, Květiny, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, download, free, grafika, Katleja, vektorový obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, kalendář, openOffice, webové stránky, Facebook, plakáty, články, památník, word, Instagram, pozvánky, blog, Twitter, web, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Online ke stáhnutí, klipart Jehlové kleště zdarma nebo ilustrace Pelikán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.