Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Katleja (Květiny) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Katleja bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Katleja. Kreslená ilustrace Katleja je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Katleja lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Katleja můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Katleja patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šílený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šachovnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Informace zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, free, ilustrace, obrázek, Katleja, zdarma, download, klipart, vektor, Katleja, ke stáhnutí, kliparty, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, prezentace, PowerPoint, Pinterest, deníček, škola, fotokniha, Instagram, plakát, prospekty, wordpress, video, oznámení, web, dokument, magazín

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Netopýří žena zdarma, obrázek, klipart Rostlina ke stáhnutí nebo obrázek Martini ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.