Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Katleja (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Katleja. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Katleja ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Katleja? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Katleja s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Katleja se nachází v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Labyrint ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skalpel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Trojský kůň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, Katleja, klipart, Květiny, vektor, cliparts, vektorový obrázek, svg, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, eshop, textové dokumenty, Adobe Illustrator, web, inkscape, PowerPoint, profilovka, etikety, profil, webové stránky, wordpress, seminární práce, openOffice, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zákaz selfie tyčí zdarma, ilustrace Guiro ke stáhnutí nebo klipart I love you ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.