Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Katleja (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katleja zdarma ke stažení

Katleja je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Katleja je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Katleja? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Katleja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katleja ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 028 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Katleja? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Katleja se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžový stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Děda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Květiny, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, Katleja, Katleja, grafika, ilustrace, obrázek, klipart, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, web, PowerPoint, etikety, časopis, referáty, eshop, fotokniha, Facebook, plakáty, Instagram, pozvánky, diář, profilovka, dokumenty, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart BMW touring ke stažení, vektorový obrázek Elektrický generátor ke stažení nebo vektorový obrázek Svítilna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.