Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Galgán nachový, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán nachový zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Galgán nachový. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Galgán nachový? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán nachový zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Galgán nachový ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán nachový ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 511 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Galgán nachový je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Olivín ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelené olivy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Popkorn ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Květiny, obrázek, Galgán nachový, Galgán nachový, grafika, free, ilustrace, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, seminární práce, články, plakáty, webové stránky, prezentace, PowerPoint, profil, dokumenty, škola, Instagram, textové dokumenty, časopis, office, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hnědý stromeček ke stáhnutí, klipart Jablka zdarma nebo ilustrace Černá stuha ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.