Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasičské auto, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasičské auto zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasičské auto. Pakliže si chcete obrázek Hasičské auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasičské auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1158
1280x927
800x579
500x362
160x116

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasičské auto je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuře na klíček ke stažení Podívejte se i na obrázek Vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nevady zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, download, vektor, klipart, Hasičské auto, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, Hasičské auto, cliparts, free, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, škola, dokumenty, pozvánky, inkscape, seminární práce, corelDraw, fotokniha, dokument, plakát, profilovka, web, památník, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Květy ke stažení, klipart Jmenovka ke stáhnutí nebo ilustrace Šipka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.