Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasičské auto, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasičské auto zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasičské auto. Pakliže si chcete obrázek Hasičské auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasičské auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1158
1280x927
800x579
500x362
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasičské auto je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mešita zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Libye ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, obrázek, grafika, ke stáhnutí, Hasičské auto, zdarma, vektor, ilustrace, kliparty, Hasičské auto, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, Doprava

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, časopis, blog, památník, Adobe Illustrator , openOffice, referáty, textové dokumenty, webové stránky, Twitter, Pinterest, dokument, plakát, seminární práce, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zlatá mašle ke stáhnutí, klipart Lokomotiva zdarma nebo ilustrace Vlak ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.