Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Posuvné měřítko, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Posuvné měřítko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Posuvné měřítko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Posuvné měřítko zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Posuvné měřítko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Posuvné měřítko ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 425 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SimpleIcons

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Posuvné měřítko je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mangostana lahodná ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek ISO zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pokladní ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Posuvné měřítko, download, Posuvné měřítko, vektorový obrázek, klipart, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, Přístroje, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, free, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, inkscape, Instagram, články, plakát, profil, fotokniha, office, word, dokument, pozvánky, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Arundina ke stáhnutí, klipart Dikobraz zdarma nebo ilustrace Zlaté X ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.