Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Šašlik (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šašlik zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Šašlik. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Šašlik. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašlik zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Šašlik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašlik ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
694x800
433x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Šašlik? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Šašlik patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krteček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Okarína Xun ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, Šašlik, klipart, obrázek, ilustrace, ke stažení, free, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, plakát, vizitky, oznámení, avatar, kalendář, diář, webové stránky, škola, word, tiskoviny, eshop, Pinterest, Facebook, openOffice, letáky, koláž

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Krucifix ke stažení, vektorový klipart Santa dívka zdarma nebo klipart Zákaz krmení psů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.