Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šašlik (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šašlik zdarma ke stažení

Šašlik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Šašlik nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašlik zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šašlik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašlik ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
694x800
433x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Šašlik? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Šašlik je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otazník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krumpáč ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zapalovač ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, obrázek, vektor, ilustrace, download, klipart, Šašlik, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, kalendář, plakát, PowerPoint, Pinterest, blog, corelDraw, prezentace, seminární práce, etikety, textové dokumenty, časopis, wordpress, Adobe Illustrator, web

Mezi hezké kresby patří i klipart Ara ke stažení, vektor Kluk ke stažení nebo obrázek Karmínová stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.