Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ptačí budka (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ptačí budka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ptačí budka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ptačí budka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptačí budka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ptačí budka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptačí budka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

766x1600
613x1280
383x800
239x500
77x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 408 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gramzon

Líbí se vám klipart Ptačí budka? Pak se podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Ptačí budka je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Narozeniny číslo 5 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muktada Sadr ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Holubice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Ptáci, cliparts, download, ilustrace, ke stáhnutí, free, klipart, ke stažení, obrázek, Ptačí budka, svg, ilustrační obrázek, Ptačí budka

Doporučené použití klipartu: fotokniha, vizitky, Pinterest, PowerPoint, magazín, eshop, manuály, Adobe Illustrator, referáty, pozvánky, profilovka, katalog, dokumenty, brožury, časopis, seminární práce, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Chilli papričky ke stažení, klipart Světlezelená vajíčka zdarma nebo ilustrace Sršák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.