Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kotva, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kotva zdarma ke stažení

Kotva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Kotva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kotva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kotva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kotva je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašidelné dýně zdarma Podívejte se i na obrázek Škoda 1000 MB ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Černá stuha ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, Kotva, free, klipart, Doprava, ke stažení, download, Kotva, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, openOffice, Twitter, profil, office, word, články, referáty, plakát, avatar, fotokniha, blog, dokument, Pinterest, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zákaz spinnerů zdarma, klipart Myš ke stažení nebo ilustrace Vlha pestrá ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.