Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kotva (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kotva stahujte zdarma

Kotva je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Kotva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kotva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kotva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kotva se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Kotva patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žralok hedvábný ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2019 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kolouch ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Kotva, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, Doprava, free, kliparty, zdarma, Kotva, vektor, svg, download, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, prezentace, avatar, profilovka, manuály, diář, office, oznámení, Instagram, webové stránky, prospekty, vstupenky, koláž, inkscape, Twitter, video, letáky

Mezi hezké kresby patří i vektor Tři vajíčka ke stažení, vektorový klipart Marihuana zdarma nebo klipart Bruselský grifonek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.