Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kotva (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kotva zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Kotva. Obrázek Kotva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Kotva? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kotva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Kotva) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Kotva patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědá mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart 2019 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, klipart, ilustrace, cliparts, free, grafika, Kotva, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, Kotva, vektorový obrázek, Doprava, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, Instagram, corelDraw, plakáty, video, fotokniha, profilovka, dokument, diář, referáty, dokumenty, avatar, web, eshop, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Burkina Faso ke stažení, ilustrace Ozdoba s vločkou ke stažení nebo klipart Vladimir Iljič Lenin ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.