Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Marihuana, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Marihuana zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Marihuana. Kreslená ilustrace Marihuana je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Marihuana ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 650 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fred the Oyster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Marihuana se nachází v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Letadlo ke stažení Podívejte se i na vektor Vlkodlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Burkina Faso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Marihuana, vektorový obrázek, Rostliny, svg, ke stáhnutí, cliparts, free, ke stažení, download, grafika, zdarma, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, textové dokumenty, Facebook, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator , webové stránky, prezentace, seminární práce, památník, avatar, Pinterest, škola, web, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Adventní věnec ke stažení, obrázek Davidova hvězda ke stáhnutí nebo klipart Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.