Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svázaná žena, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svázaná žena zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Svázaná žena. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Svázaná žena nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Svázaná žena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Svázaná žena se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Německý voják ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rudá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kristus na kříži ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, cliparts, klipart, Ženy, free, vektorový obrázek, kliparty, Svázaná žena, Svázaná žena, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, profilovka, pozvánky, Adobe Illustrator , prezentace, fotokniha, Facebook, avatar, seminární práce, profil, word, časopis, blog, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Nekrmte trolly ke stáhnutí, obrázek Ředkve zdarma nebo klipart MSI ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.