Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svázaná žena, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svázaná žena zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Svázaná žena. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Svázaná žena nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svázaná žena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Svázaná žena je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak panna zdarma Podívejte se i na ilustrace Velikonoční zajíc ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart APP ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, zdarma, svg, Svázaná žena, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, grafika, cliparts, Svázaná žena, download, obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: dokument, články, památník, profilovka, corelDraw, Twitter, office, Adobe Illustrator , škola, kalendář, pozvánky, webové stránky, web, word, referáty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Dopravní letadlo zdarma, vektor Pohár se zmrzlinou ke stažení nebo obrázek Klobása v housce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.