Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Svázaná žena (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svázaná žena zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Svázaná žena. Kreslená ilustrace Svázaná žena je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svázaná žena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svázaná žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Svázaná žena s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Svázaná žena se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart TS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hudební noty ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Žalud ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, grafika, svg, free, Svázaná žena, ilustrace, download, obrázek, ilustrační obrázek, Svázaná žena, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, prezentace, seminární práce, referáty, word, webové stránky, etikety, PowerPoint, textové dokumenty, wordpress, články, openOffice, kalendář, památník, diář, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Vodní meloun ke stažení, vektorový obrázek Smajlík pirát ke stažení nebo vektorový obrázek Učitelka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.