Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Auto (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Auto. Klipart Auto je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x884
1280x707
800x442
500x276
160x88

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 852 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: netalloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Auto můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Auto patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eritrea ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Cisterna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auto, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, Auta, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, download, ilustrace, svg, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator, škola, památník, kalendář, web, openOffice, pozvánky, etikety, seminární práce, webové stránky, video, wordpress, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mašle zdarma, vektor Plácačka na mouchy ke stáhnutí nebo obrázek Radioaktivita ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.