Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Auto (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Auto. Vektorový obrázek Auto je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x884
1280x707
800x442
500x276
160x88

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 852 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte klipart nazvaný Auto s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Auto patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gumová stěrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gruzie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kosmonaut ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Auto, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, grafika, Auta, free, ilustrační obrázek, download, vektor, ilustrace, Auto, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, Instagram, prezentace, avatar, profilovka, openOffice, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, dokument, word, video, fotokniha, škola, webové stránky, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Gándhí ke stáhnutí, ilustrace Karty piky zdarma nebo klipart Chléb a víno zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.