Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Auto (Auta) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Auto stahujte zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Auto. Vektorový obrázek Auto je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x884
1280x707
800x442
500x276
160x88

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 852 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: netalloy

Tento obrázek s názvem (Auto) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Auto patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Azurová stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hvězdička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hydraulický zvedák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, free, klipart, Auto, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, download, cliparts, vektor, Auto, obrázek, Auta, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, letáky, vizitky, památník, magazín, Instagram, blog, profilovka, diplomová práce, dokument, video, brožury, logo, pozvánky, vstupenky, prezentace, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Modrozelené vajíčko ke stažení, obrázek, klipart Socha ke stažení nebo klipart Gibon ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.