Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně halloween (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně halloween. Vektorová ilustrace Dýně halloween je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dýně halloween v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně halloween ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: netalloy

Tento obrázek s názvem (Dýně halloween) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Dýně halloween je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Donald Trump ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Historické rádio zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík lízátko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně halloween, free, vektorový obrázek, klipart, Halloween, ke stáhnutí, Dýně halloween, zdarma, ke stažení, obrázek, kliparty, grafika, cliparts, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, Twitter, památník, časopis, etikety, Instagram, blog, fotokniha, prezentace, openOffice, textové dokumenty, diář, dokument, Pinterest, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Digitální znak 0 ke stáhnutí, vektorový klipart Zlatý květ zdarma nebo obrázek, klipart Pivko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.