Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně halloween. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně halloween je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílej jezdec zdarma Podívejte se i na ilustrace Cédéčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno Y ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, free, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, Halloween, zdarma, ilustrace, Dýně halloween, svg, Dýně halloween, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, referáty, avatar, památník, prezentace, škola, pozvánky, plakáty, word, PowerPoint, dokumenty, dokument, Facebook, Instagram, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Karty srdce zdarma, vektor Fretka ke stažení nebo obrázek Rudý kříž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.