Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dýně halloween. Pakliže si chcete obrázek Dýně halloween stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně halloween patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strakaté srdce zdarma Podívejte se i na klipart Soudce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Veselý sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, kliparty, download, ke stáhnutí, cliparts, grafika, svg, klipart, free, ilustrace, Dýně halloween, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, word, inkscape, Twitter, webové stránky, prezentace, blog, články, textové dokumenty, škola, dokument, referáty, časopis, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Šipka vpravo zdarma, ilustrace Azerbajdžán ke stažení nebo vektor Vlak piktogram ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.