Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýně halloween (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dýně halloween. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně halloween nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dýně halloween lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně halloween ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte obrázek, klipart Dýně halloween s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Dýně halloween patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lyžař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jin a Jang ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, Halloween, kliparty, vektorový obrázek, Dýně halloween, ke stažení, ilustrační obrázek, free, svg, zdarma, vektor, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, časopis, wordpress, avatar, eshop, prezentace, corelDraw, word, dokument, dokumenty, Adobe Illustrator, blog, články, inkscape, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Fotoaparát ke stáhnutí, vektor Most v Mostaru zdarma nebo obrázek Velbloud dvouhrbý zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.