Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně halloween (Halloween) zdarma

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dýně halloween. Stahujte klipart Dýně halloween v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně halloween ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte klipart nazvaný Dýně halloween s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Dýně halloween je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vrána ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chléb a víno zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Fialový stromeček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, klipart, Halloween, zdarma, vektorový obrázek, Dýně halloween, svg, ke stáhnutí, ilustrace, download, ilustrační obrázek, grafika, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, manuály, etikety, prezentace, webové stránky, plakát, word, časopis, letáky, Pinterest, eshop, Instagram, koláž, Adobe Illustrator, corelDraw, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Harfa ke stáhnutí, klipart Kolibřík zdarma nebo obrázek, klipart Taxi zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.