Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně halloween. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně halloween ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně halloween je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Injekce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rebarbora zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jestřáb ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, Halloween, Dýně halloween, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ke stažení, grafika, obrázek, vektor, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, avatar, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, webové stránky, Facebook, články, kalendář, PowerPoint, Twitter, blog, časopis, profil, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zákaz kočárků ke stáhnutí, klipart Kyrgystán zdarma nebo ilustrace Wifi USB Dongle ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.