Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně halloween. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně halloween se nachází v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa špekoun ke stažení Podívejte se i na klipart Chodící sněhulák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkvička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Dýně halloween, Dýně halloween, free, obrázek, ke stáhnutí, download, Halloween, vektorový obrázek, svg, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, prezentace, fotokniha, Twitter, dokument, plakát, Instagram, textové dokumenty, plakáty, kalendář, avatar, openOffice, Pinterest, památník, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mango ke stažení, ilustrace Make up ke stáhnutí nebo vektor Děda zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.