Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněhulák (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sněhulák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheresaKnott

Sdílejte klipart nazvaný Sněhulák s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Sněhulák je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mořská panna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkev bílá zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek REG ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sněhulák, kliparty, svg, vektor, download, vektorový obrázek, free, zdarma, ilustrace, ke stažení, Vánoce, cliparts, Sněhulák, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, inkscape, profilovka, škola, Twitter, Facebook, diář, video, office, corelDraw, etikety, prezentace, dokumenty, webové stránky, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Kvajáva ke stáhnutí, obrázek Filipíny zdarma nebo vektor Gramofonová deska zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.