Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněhulák (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Klipart Sněhulák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sněhulák? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TheresaKnott

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sněhulák s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Sněhulák je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Silnička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 2 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Stříbrný prstýnek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sněhulák, free, grafika, svg, zdarma, cliparts, vektor, ke stáhnutí, klipart, kliparty, obrázek, download, Vánoce, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, video, referáty, diář, inkscape, Adobe Illustrator, kalendář, textové dokumenty, plakáty, seminární práce, pozvánky, word, openOffice, Pinterest, Instagram, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Kraslice ke stažení, obrázek 2022 ke stažení nebo vektor Narozeninové číslo 5 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.