Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhulák. Klipart Sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněhulák patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DLL zdarma Podívejte se i na klipart Lemur kata ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Švédska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Sněhulák, svg, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, Vánoce, ilustrační obrázek, Sněhulák, klipart, obrázek, free, vektor, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, prezentace, plakát, Adobe Illustrator , web, plakáty, památník, word, profil, seminární práce, Facebook, pozvánky, články, kalendář, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Tahací harmonika zdarma, ilustrace Malé písmeno E ke stažení nebo vektor Policista ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.