Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněhulák (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Klipart Sněhulák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheresaKnott

Zaujal vás náš klipart Sněhulák? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Sněhulák patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čarodějka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bible a kříž ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ovocný věnec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, free, kliparty, download, grafika, zdarma, Sněhulák, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, pozvánky, profil, seminární práce, web, Pinterest, profilovka, plakát, plakáty, openOffice, dokumenty, avatar, wordpress, časopis, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektor Beránek ke stažení, ilustrace MP4 ke stažení nebo klipart Červené K ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.