Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Obrázek Sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněhulák patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílý pěšec zdarma Podívejte se i na vektor Ovečka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Airbus A380 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, Sněhulák, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, Sněhulák, Vánoce, svg, vektorový obrázek, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, Pinterest, časopis, word, památník, webové stránky, škola, seminární práce, plakát, fotokniha, články, corelDraw, pozvánky, textové dokumenty, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Policistka zdarma, obrázek Jablíčko ke stažení nebo klipart Broskev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.