Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Obrázek Sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sněhulák je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Namibie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stolní počítač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pixelové srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Vánoce, vektorový obrázek, klipart, Sněhulák, zdarma, svg, obrázek, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, download, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, škola, profil, fotokniha, Twitter, textové dokumenty, kalendář, dokument, office, Adobe Illustrator , openOffice, památník, referáty, word, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Antilopa ke stáhnutí, vektor Recepční zdarma nebo obrázek Červené P ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.