Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sněhulák, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněhulák. Obrázek Sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněhulák patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citron zdarma Podívejte se i na vektor Kleště štípačky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá srdíčka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Sněhulák, zdarma, free, svg, vektor, ke stažení, Vánoce, vektorový obrázek, klipart, Sněhulák, ilustrační obrázek, obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, word, kalendář, office, avatar, Adobe Illustrator , časopis, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, dokumenty, dokument, Instagram, web, Facebook, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Růžová houba zdarma, obrázek Turkmenistán ke stažení nebo klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.