Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světelné dekorace, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světelné dekorace zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Světelné dekorace. Kreslená ilustrace Světelné dekorace je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Světelné dekorace? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světelné dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světelné dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světelné dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1245x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 363 437 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Světelné dekorace se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vykulená dýně ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nevidomá zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybíz červený ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vánoce, vektor, ke stažení, obrázek, ilustrace, Světelné dekorace, Světelné dekorace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, referáty, památník, PowerPoint, plakáty, seminární práce, Instagram, pozvánky, dokumenty, avatar, webové stránky, časopis, škola, profil, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Skleněné květiny ke stáhnutí, obrázek Lego panáček zdarma nebo klipart Vykulená dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.