Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Éclair, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Éclair zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Éclair. Klipart Éclair je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Éclair lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Éclair ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x571
500x357
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Éclair se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojzubec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík pirát zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Akustická kytara ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Éclair, svg, ilustrace, download, free, Éclair, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, openOffice, corelDraw, pozvánky, fotokniha, office, články, webové stránky, dokumenty, prezentace, plakát, škola, plakáty, Adobe Illustrator , profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlak nachový ke stáhnutí, ilustrace Voda zdarma nebo vektor Klávesy ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.