Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Éclair (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Éclair zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Éclair. Klipart Éclair je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Éclair ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x571
500x357
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Éclair s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Éclair se nachází v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vrtačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vidlicový klíč zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gerbera ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Éclair, free, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, download, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ke stažení, Jídlo, grafika, vektorový obrázek, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, plakát, dokumenty, avatar, Twitter, plakáty, časopis, inkscape, kalendář, pozvánky, blog, Adobe Illustrator, seminární práce, eshop, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor VW brouk ke stáhnutí, ilustrace Mleté maso zdarma nebo klipart Cereálie zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.