Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Éclair (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Éclair ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Éclair. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Éclair. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Éclair ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Éclair ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x571
500x357
160x114

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 926 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Éclair můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Éclair se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Voják ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý pejsek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Smajlík s hroty zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektorový obrázek, download, Éclair, kliparty, obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, Éclair, Jídlo, ilustrace, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, referáty, webové stránky, magazín, pozvánky, PowerPoint, brožury, fotokniha, bakalářská práce, deníček, Twitter, corelDraw, plakát, oznámení, office, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Excel zdarma, klipart Autíčko ke stažení nebo vektorový klipart Panda se srdíčkem ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.