Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Policejní pouta (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policejní pouta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Policejní pouta. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Policejní pouta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní pouta zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policejní pouta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní pouta ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1177
1280x942
800x589
500x368
160x118

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 404 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: radacina

Sdílejte klipart nazvaný Policejní pouta s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Policejní pouta je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dýně frajer ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Asie zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Spojené arabské emiráty ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, Policejní pouta, Policejní pouta, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, obrázek, svg, free, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, kalendář, Instagram, profilovka, referáty, Pinterest, profil, památník, dokumenty, škola, wordpress, plakáty, fotokniha, eshop, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Stan ke stáhnutí, klipart Kolečko zdarma nebo ilustrace Injekční stříkačka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.