Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Policejní pouta (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policejní pouta zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Policejní pouta. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Policejní pouta nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní pouta zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Policejní pouta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní pouta ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1177
1280x942
800x589
500x368
160x118

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: radacina

Tento obrázek s názvem (Policejní pouta) můžete sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Policejní pouta je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dortíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muslimka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, free, ke stažení, vektor, Policejní pouta, grafika, kliparty, Policejní pouta, Nástroje

Doporučené použití klipartu: Twitter, video, corelDraw, dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, Instagram, dokument, webové stránky, etikety, PowerPoint, pozvánky, avatar, wordpress, Pinterest, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Adventní svíčky ke stáhnutí, obrázek Můra zdarma nebo vektor Moskvič 407 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.