Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jablka (Ovoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jablka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jablka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jablka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jablka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jablka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1092
1280x874
800x546
500x341
160x109

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jablka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Jablka je v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jarní květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dýdžejka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, klipart, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, Jablka, ke stáhnutí, grafika, zdarma, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, word, eshop, dokumenty, office, Instagram, avatar, články, openOffice, kalendář, památník, plakát, textové dokumenty, profilovka, seminární práce, web

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Plzeňské pivo zdarma, vektor Lékař ke stáhnutí nebo obrázek COM ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek