Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jablka, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jablka. Obrázek Jablka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jablka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jablka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1092
1280x874
800x546
500x341
160x109

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jablka patří do sekce Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené A zdarma Podívejte se i na vektor Fitónie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Model atomu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, grafika, klipart, download, Ovoce, vektor, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Jablka, svg, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, openOffice, referáty, fotokniha, inkscape, Instagram, blog, plakáty, články, Twitter, Facebook, škola, corelDraw, seminární práce, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Taiko zdarma, obrázek Koala ke stažení nebo klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek