Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Nůžkový zvedák (Nástroje) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Nůžkový zvedák bezplatně ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nůžkový zvedák. Doporučujeme stahovat obrázek Nůžkový zvedák ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžkový zvedák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nůžkový zvedák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžkový zvedák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1036
1280x829
800x518
500x324
160x104

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 595 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Nůžkový zvedák sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Nůžkový zvedák se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jaterník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bongo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fialový vrtulník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Nůžkový zvedák, zdarma, free, Nůžkový zvedák, vektorový obrázek, download, svg, obrázek, grafika, ilustrace, Nástroje, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, vizitky, seminární práce, články, blog, dokument, dokumenty, škola, etikety, Twitter, Adobe Illustrator, avatar, eshop, textové dokumenty, oznámení, web, koláž

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Veselý sněhulák zdarma, vektorový klipart Eritrea ke stáhnutí nebo vektorový klipart Stavební materiál ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.