Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číňanka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Kreslená ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Číňanka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrobílý dárek zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sáňky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Číňanka, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Číňanka, grafika, svg, ke stáhnutí, Ženy, klipart, free, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, dokument, word, profil, web, prezentace, Pinterest, dokumenty, kalendář, seminární práce, Twitter, referáty, textové dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ostružina zdarma, obrázek Kavárna ke stažení nebo klipart Pravítko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.