Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číňanka (Ženy) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Číňanka. Stahujte klipart Číňanka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dear_theophilus

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Číňanka s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Číňanka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štětec ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ježíš Kristus ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Číňanka, ke stažení, ke stáhnutí, Ženy, obrázek, vektor, Číňanka, ilustrace, zdarma, klipart, kliparty, svg, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, etikety, časopis, web, články, pozvánky, inkscape, seminární práce, corelDraw, avatar, škola, openOffice, Facebook, blog, Instagram, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Jin a Jang ke stažení, vektorový obrázek Napis LÁSKA ke stažení nebo vektorový obrázek FLAC ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.