Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Číňanka (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Číňanka zadarmo ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Číňanka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Číňanka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: dear_theophilus

Sdílejte obrázek, klipart Číňanka se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Číňanka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Volant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá věž zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znak ryby ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, free, grafika, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, Číňanka, Číňanka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: magazín, seminární práce, Facebook, Instagram, Adobe Illustrator, diář, katalog, vstupenky, etikety, inkscape, fotokniha, word, Twitter, logo, pozvánky, kalendář, brožury

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Pythagoras ke stáhnutí, vektorový klipart Kapesní příbor ke stažení nebo obrázek Vrtulník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.