Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číňanka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Kreslená ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Číňanka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šálek zdarma Podívejte se i na ilustrace Portoriko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ilustrační obrázek, free, cliparts, download, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Ženy, Číňanka, zdarma, ilustrace, Číňanka, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, avatar, škola, prezentace, Pinterest, inkscape, plakáty, památník, textové dokumenty, Twitter, Instagram, články, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Znamení panna zdarma, vektor Abstraktní květ ke stažení nebo obrázek Pejsek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.