Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číňanka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Kreslená ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Číňanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Číňanka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasič ke stažení Podívejte se i na obrázek Zvonek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 9 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Číňanka, free, svg, ilustrace, ke stažení, klipart, kliparty, ke stáhnutí, vektor, Ženy, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, grafika, download

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, škola, Twitter, dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka, web, PowerPoint, fotokniha, word, webové stránky, corelDraw, Facebook, pozvánky, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek 3D smajlík ke stažení, klipart Mapa Nevady ke stáhnutí nebo ilustrace I love you zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.