Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číňanka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Číňanka. Vektorová ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dear_theophilus

Obrázek, klipart pojmenovaný Číňanka můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Číňanka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Slunečnice ve váze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trubka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Pohřebák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Číňanka, svg, free, zdarma, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, Číňanka, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, dokumenty, textové dokumenty, etikety, diář, články, webové stránky, wordpress, profil, corelDraw, pozvánky, word, inkscape, plakáty, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek EFIS panel zdarma, obrázek Blondýna ke stáhnutí nebo vektor Fax ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.