Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Uruguay (Mapy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Uruguay ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Uruguay. Obrázek Uruguay je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uruguay zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Uruguay ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uruguay ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1450x1600
1160x1280
726x800
453x500
145x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 294 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Uruguay? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Uruguay patří do kategorie Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Femme fatale ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veverka se šiškou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Elektrický generátor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Uruguay, free, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, vektor, klipart, Uruguay, ilustrace, Mapy, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, bakalářská práce, oznámení, word, corelDraw, office, vizitky, deníček, katalog, manuály, textové dokumenty, blog, video, eshop, Adobe Illustrator, fotografie, koláž

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Tuňáková konzerva zdarma, obrázek, klipart Karty piky ke stažení nebo klipart George Floyd ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.