Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hnědý stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hnědý stromeček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hnědý stromeček. Vektorová ilustrace Hnědý stromeček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hnědý stromeček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hnědý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Obrázek, klipart pojmenovaný Hnědý stromeček můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Hnědý stromeček patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mrkev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kapr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hnědý stromeček, ke stáhnutí, vektor, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, grafika, download, Vánoce, ilustrace, Hnědý stromeček, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: diář, Instagram, wordpress, web, blog, webové stránky, kalendář, PowerPoint, škola, časopis, prezentace, plakáty, openOffice, video, Pinterest, Facebook

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hruškovice ke stažení, klipart Kdoule ke stažení nebo ilustrace Boží oko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.