Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční zvonek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční zvonek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční zvonek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční zvonek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční zvonek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční zvonek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
967x1280
604x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční zvonek patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Špenát zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak 6 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kapr ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, kliparty, ke stažení, Vánoční zvonek, zdarma, Vánoční zvonek, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, word, články, web, kalendář, office, plakát, PowerPoint, Instagram, Pinterest, časopis, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Ohryzek jablka zdarma, ilustrace Chipsy ke stažení nebo vektor LGBT ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.