Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční zvonek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční zvonek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční zvonek. Klipart Vánoční zvonek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční zvonek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční zvonek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
967x1280
604x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční zvonek se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Den matek ke stažení Podívejte se i na vektor Středoafrická republika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlomené srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, download, Vánoce, svg, klipart, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Vánoční zvonek, ilustrace, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, webové stránky, openOffice, články, časopis, prezentace, inkscape, Facebook, PowerPoint, Adobe Illustrator , fotokniha, corelDraw, textové dokumenty, památník, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Batole ke stažení, obrázek Taxi ke stáhnutí nebo klipart Fidget spinner zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.