Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Eiffelova věž (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Eiffelova věž. Kreslená ilustrace Eiffelova věž je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Eiffelova věž s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Eiffelova věž je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hroznové víno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční strom 2 zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Víla ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, Eiffelova věž, ke stáhnutí, obrázek, Stavby, vektor, kliparty, download, svg, Eiffelova věž, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, Pinterest, brožury, manuály, vizitky, plakát, corelDraw, dokument, textové dokumenty, eshop, Facebook, referáty, Instagram, webové stránky, deníček, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Červená paprika ke stáhnutí, klipart Znamení panna ke stáhnutí nebo vektor Spinner zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.