Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Eiffelova věž (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Eiffelova věž. Obrázek Eiffelova věž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Eiffelova věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Eiffelova věž s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Eiffelova věž je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Achát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pelikán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sluneční brýle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Eiffelova věž, Eiffelova věž, svg, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download, ke stažení, grafika, kliparty, free, cliparts, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, Adobe Illustrator, fotokniha, časopis, blog, office, Facebook, avatar, etikety, PowerPoint, dokument, články, video, plakáty, word

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zlaté M ke stažení, vektorový klipart Šedý stromeček ke stažení nebo obrázek, klipart Luis Suárez ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.