Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Eiffelova věž (Stavby) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Eiffelova věž je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Eiffelova věž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Eiffelova věž lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eiffelova věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Eiffelova věž s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Eiffelova věž je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rychlovlak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chlebovník ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Červená sešívačka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, download, ke stažení, Eiffelova věž, ilustrace, vektor, Stavby, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Eiffelova věž, kliparty, free, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, Instagram, wordpress, fotokniha, Adobe Illustrator, diář, corelDraw, office, plakát, web, avatar, textové dokumenty, word, časopis, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Narozeniny číslo 8 ke stažení, vektorový obrázek Hudební noty ke stažení nebo vektorový obrázek Tyrkysové auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.