Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eiffelova věž, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Eiffelova věž. Klipart Eiffelova věž je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Eiffelova věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Eiffelova věž se nachází v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Srbska ke stažení Podívejte se i na vektor Pirát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Che Guevara zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, free, download, svg, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Eiffelova věž, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, Stavby, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, pozvánky, textové dokumenty, avatar, inkscape, škola, Adobe Illustrator , blog, prezentace, webové stránky, seminární práce, časopis, word, profilovka, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Image ke stažení, obrázek Bonbon ke stáhnutí nebo klipart Frankenstein zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.