Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eiffelova věž, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eiffelova věž. Obrázek Eiffelova věž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Eiffelova věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eiffelova věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Eiffelova věž je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Botswana zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz telefonování ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Molekula ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Eiffelova věž, obrázek, svg, ke stažení, download, Eiffelova věž, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, free, ilustrační obrázek, klipart, vektor, Stavby, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, Pinterest, Instagram, škola, časopis, Adobe Illustrator , Twitter, web, textové dokumenty, inkscape, kalendář, plakáty, webové stránky, profil, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Požární hlásič zdarma, vektor Sýkorka ke stažení nebo obrázek Fialový motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.