Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelené slunéčko, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení

Zelené slunéčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zelené slunéčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelené slunéčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1286
1280x1028
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: massimo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelené slunéčko patří do sekce Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté Q zdarma Podívejte se i na klipart Káva ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Květ na stromě ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelené slunéčko, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg, cliparts, free, ke stažení, download, obrázek, Hmyz, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, word, pozvánky, corelDraw, webové stránky, PowerPoint, Adobe Illustrator , Twitter, plakáty, seminární práce, prezentace, avatar, časopis, textové dokumenty, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Číšníce zdarma, ilustrace Magnet ke stažení nebo vektor Otisk prstu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.