Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelené slunéčko, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení

Zelené slunéčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zelené slunéčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelené slunéčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1286
1280x1028
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: massimo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelené slunéčko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zdravotní sestřička ke stažení Podívejte se i na klipart APP ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Psaníčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, free, cliparts, Zelené slunéčko, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, kliparty, download, ke stáhnutí, Zelené slunéčko, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, referáty, škola, web, avatar, prezentace, plakát, profilovka, blog, profil, Pinterest, corelDraw, word, časopis, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zelený motýl ke stažení, ilustrace Valentina Těreškovová ke stáhnutí nebo vektor Rumba koule zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.