Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart XSLX (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XSLX zdarma

XSLX je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek XSLX jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XSLX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek XSLX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XSLX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1159x1280
724x800
453x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 042 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart XSLX s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart XSLX patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tyranosaur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rachejtle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zákaz ohně ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, klipart, grafika, zdarma, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, svg, XSLX, Symboly, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, pozvánky, blog, textové dokumenty, prezentace, tiskoviny, památník, koláž, Facebook, manuály, katalog, oznámení, seminární práce, Twitter, Adobe Illustrator, vstupenky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Modrý smajlík ke stáhnutí, obrázek Ženské emoce ke stáhnutí nebo klipart Kokosový ořech zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.