Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek XSLX (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XSLX zdarma ke stažení

XSLX je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace XSLX je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná XSLX? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XSLX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek XSLX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XSLX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1159x1280
724x800
453x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 042 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart XSLX s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart XSLX je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Mali ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Babička ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatá píšťalka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, free, XSLX, download, obrázek, grafika, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Symboly, svg, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator, články, PowerPoint, seminární práce, Instagram, Facebook, fotokniha, prospekty, avatar, openOffice, magazín, pozvánky, deníček, webové stránky, textové dokumenty, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hrábě ke stažení, obrázek Ženské emoce ke stáhnutí nebo ilustrace Znak blíženci ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.