Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart SD karta, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SD karta zdarma ke stažení

SD karta je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace SD karta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek SD karta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SD karta zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart SD karta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SD karta ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek SD karta se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sakura ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Image zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Veverka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, SD karta, Přístroje, vektor, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, SD karta, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, PowerPoint, prezentace, profil, referáty, blog, Pinterest, kalendář, Facebook, corelDraw, office, škola, seminární práce, fotokniha, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Bangladéše ke stáhnutí, ilustrace Žebřík zdarma nebo vektor Svázaná žena ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.