Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek SD karta (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SD karta zdarma ke stažení

SD karta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart SD karta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný SD karta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SD karta zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek SD karta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SD karta ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 071 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart SD karta s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart SD karta je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Krab ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hodinky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vlašský ořech ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, SD karta, zdarma, download, cliparts, obrázek, ke stažení, Přístroje, ke stáhnutí, SD karta

Doporučené použití klipartu: eshop, články, škola, word, wordpress, časopis, diář, Pinterest, inkscape, referáty, Twitter, Facebook, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Zlatý dárek ke stáhnutí, obrázek Zlatý vykřičník zdarma nebo vektor Los zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.