Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak E (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak E zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální znak E. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak E zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak E ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak E ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Digitální znak E s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Digitální znak E patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace BAT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík pes ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lidé ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, ke stažení, Digitální znak E, download, Digitální znak E, cliparts, vektorový obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, diář, wordpress, etikety, plakát, dokument, corelDraw, openOffice, plakáty, Adobe Illustrator, Pinterest, Twitter, památník, webové stránky, pozvánky, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz focení ke stažení, ilustrace Červená srdce ke stažení nebo klipart Ovce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.