Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak E (Symboly) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Digitální znak E bezplatně ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální znak E. Stahujte soubor Digitální znak E ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak E zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak E ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak E ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 022 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Digitální znak E sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Digitální znak E patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pick-up ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom s dárky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chůva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Digitální znak E, ilustrace, svg, grafika, ilustrační obrázek, Digitální znak E, kliparty, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, brožury, etikety, profil, inkscape, seminární práce, referáty, dokumenty, škola, diář, openOffice, oznámení, Zoner Callisto, word, články, PowerPoint, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Černá vlajka zdarma, vektor Šáchor papírodárný ke stáhnutí nebo obrázek Zlaté T ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.