Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mrkvičky (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkvičky zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Mrkvičky. Vektorový obrázek Mrkvičky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkvičky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrkvičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkvičky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x823
1280x658
800x411
500x257
160x82

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 484 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: maoriveros

Líbí se vám klipart Mrkvičky? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Mrkvičky je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kudlanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 3D mapa Evropy ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Ferrari f458 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Mrkvičky, Mrkvičky, download, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, kliparty, obrázek, grafika, vektor, Zelenina, free

Doporučené použití klipartu: fotografie, prospekty, video, památník, PowerPoint, dokument, profilovka, diplomová práce, textové dokumenty, kalendář, Zoner Callisto, prezentace, časopis, fotokniha, koláž, Instagram, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Volejbalistka ke stažení, vektorový klipart Chytrý telefon ke stáhnutí nebo vektor Sada smajlíků ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.