Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Světélko, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Světélko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Světélko. Klipart Světélko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Světélko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světélko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světélko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světélko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x754
500x471
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Světélko je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Buddha zdarma Podívejte se i na obrázek Dědeček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Činelista ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce, kliparty, download, free, obrázek, ke stažení, Světélko, vektor, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, office, webové stránky, památník, blog, Facebook, škola, word, plakáty, dokument, inkscape, seminární práce, časopis, avatar, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hrozen zdarma, klipart Babočka kopřivová ke stažení nebo ilustrace Morpho theseus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.