Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světélko (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světélko zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Světélko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světélko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světélko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světélko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x754
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 829 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Světélko s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Světélko se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Che Guevara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domácí adresář zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Slunečnice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, grafika, ilustrace, free, obrázek, ke stáhnutí, Světélko, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, svg, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, škola, články, webové stránky, památník, Adobe Illustrator, Pinterest, Instagram, Facebook, Twitter, office, PowerPoint, avatar, kalendář, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Gabon ke stáhnutí, vektorový obrázek Albrecht Dürer zdarma nebo vektorový obrázek Toustovač zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.