Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kreslený sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kreslený sněhulák zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kreslený sněhulák. Stahujte soubor Kreslený sněhulák ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslený sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kreslený sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslený sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 807 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kreslený sněhulák sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Kreslený sněhulák patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené I ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vytlemený pes ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hugh Jackman zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Kreslený sněhulák, svg, vektor, grafika, obrázek, download, cliparts, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, tiskoviny, Twitter, Pinterest, brožury, plakáty, vizitky, deníček, katalog, diář, word, prospekty, video, Instagram, avatar, Adobe Illustrator, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Šedý sporťák zdarma, obrázek Mapa Bhútánu ke stažení nebo klipart Srdce z duhy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.